Společnost Mollificio Cappeller Neinsa byla založena v roce 2006, jako join-venture Italské Mollificio Cappeller a Španělské Grupo Cosmos – Neinsa. Každá z mateřských společností přinesla technologie, které používá a má
s nimi dlouholeté zkušenosti.

Z Itálie byly dovezeny stroje na zpracování drátů a poskytnuta technická podpora a nezbytné know-how. Ze Španělska potom technologie vstřikování plastů. V dnešní době je společnost MCN plně soběstačná a samostatná. Zároveň je v případě potřeby poskytována technická podpora z mateřských společností, např. konstrukce nástrojů. Jsou vyráběny díly pro nejrůznější oblasti průmyslu od elektrotechnického až po automobilový. V roce 2007 proběhla certifikace dle ISO9001 a od roku 2010 i pro automobilový průmysl, aktuálně dle IATF 16949.

Sídlo společnosti je v průmyslovém areálu u Slavičína ve vlastních prostorách nově zrekonstruované haly o celkové rozloze 2500 m2 s možností další expanze na zakoupených okolních pozemcích. Aktuálně je provozováno celkem 37 strojů ve dvousměnném provozu.

Mateřské společnosti


120+

milionů
vyrobených kusů ročně

21

odběratelů
s dodávkami po CZ i EU

27

strojů
v dvousměnném provozu

35

pracovníků
s outsoursingem do chráněné dílny